• Свеж
shenz Само Лепило Бања Дребулии Полица Мултифункционален Паста за заби Четка за заби Козметика Организатор

shenz Само Лепило Бања Дребулии Полица Мултифункционален Паста за заби Четка за заби Козметика Организатор

DEN 183.60

Од стока
Достапно.

Големина на : 14*12*4.5 сантиметри; Материјал : КОЛКОВИТЕ.Донесува и естетика и сигурност : овие Пловечки Полиците ќе се создаде елегантен се чувствуваат во вашата соба.Само лепило се лесно да се инсталира и да се даде вистински лебдат изгледа како не се поддржува се видливи откако е инсталиран.Постоечкиот ѕид полиците е идеален за одржување на мала тежина предмети во спалната соба, агол, бања.Служи како убави украси за дома, нега на кожата козметика, шминка и toiletries во бањата.Пакетот вклучува : 1pcs Бања Дребулии Полица.Големина на : 14*12*4.5 сантиметри; Материјал : КОЛКОВИТЕ Усвојува и естетика и сигурност : овие Пловечки Полиците ќе се создаде елегантен се чувствуваат во вашата соба.Само лепило се лесно да се инсталира и да се даде вистински лебдат изгледа како не се поддржува се видливи откако е инсталиран.Постоечкиот ѕид полиците е идеален за одржување на мала тежина предмети во спалната соба, агол, бања.Служи како убави украси за дома, нега на кожата козметика, шминка и toiletries во бањата.Пакетот вклучува : 1pcs Бања Дребулии Полица .

За производот

Купувачите избираат и