• Свеж
Бања Полица на 304 Нерѓосувачки Челик Singlelayer Мрежа Кошница Сребро Суспензија Wallmounted Носителот, 300 127 45Mm/11.8 4.8 1.7 Инчен, D-J

Бања Полица на 304 Нерѓосувачки Челик Singlelayer Мрежа Кошница Сребро Суспензија Wallmounted Носителот, 300

DEN 1080.00

Од стока
Достапно.

Ако треба да се прилагоди на инсталација локација, само го користите фен за коса да се удар на selfadhesive за околу 30 секунди, тогаш лесно можете да го отстраните и да се замени во друга локација.Одлично за складирање шампон,бања прибор,кујнски прибор и алатки, како и други работи во кујна бања или спална соба.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, anticorrosion и водоотпорен, издржливи.Големина : 300*127*45mm/11.8*4.8*1.7 инч.Чиста и сува ѕидот, правејќи се дека не постои прашина, маснотии или восок на површината.Име : Бања rack Material : нерѓосувачки steel Size : 300*127*45mm/11.8*4.8*1.7 inch Number на подови : 1 tiers Installation : Дупчење (6mm дупчење)Стил : едноставен и modern Applicable да : купатило, кујна, дневна соба, канцеларија, услугата станица, трговски центри и така натаму.Улога : да се зачува простор, ѕид дизајн, место toiletries и бања производи.Карактеристики : Продлабочување на парапет и не грижете се за паѓање на објекти на висока надморска височина.Шупливи дизајн, вентилација и quickdrying.Рабовите се елегантни и безбедно без сечење раце.Лесно да се инсталира со selfadhesive без дупчење штета на ѕидот.

За производот

Купувачите избираат и