• Свеж
A99 store од не ' Рѓосувачки Челик Складирање Рек Кујна Бања Полица за Складирање Ѕид Полица Организатор Лесен за употреба

A99 store од не ' Рѓосувачки Челик Складирање Рек Кујна Бања Полица за Складирање Ѕид Полица Организатор Лесен

DEN 686.40

Од стока
Достапно.

Бања и кујна полиците се зачува простор.Употреба на производот, 24 часа подоцна по инсталацијата.Чиста површина, каде што треба да биде инсталиран.Откине задниот поклопец, тогаш се применуваат лепило на чисти површината.Висат бања полица на куки.Функција : Бања и кујна полиците да Зачувате простор Големина : 25 x 11.5 x 6cm Лепило : 16.5 x 6.5 см упатство за Инсталација : Чисти површината каде што треба да биде инсталиран.Откине задниот поклопец, тогаш се применуваат лепило на чисти површината.Висат бања полица на куки.За оптимално користење : Употреба на производот, 24 часа подоцна по инсталацијата.Ако треба да се откине лепило, ве молиме да користите фен за коса да се загрее на лепило потоа солза го исклучите.САМО стап лепило на мазни тврди површини.Ве молиме НЕ ГО држи лепило на насликаните ѕидови или позадини како тоа ќе ги исклучите вашиот бои или тапети.Производ вклучува: 1 x Бања Полиците.

За производот

Купувачите избираат и