• Свеж
KES 18-Инчен Крпа Бар & Бања Стаклена Полица Калено Стакло Правоаголна 1 основен капитал (Тиер Ѕид Монтирани, A2000S45DG-2+A4126A

KES 18-Инчен Крпа Бар & Бања Стаклена Полица Калено Стакло Правоаголна 1 основен капитал (Тиер Ѕид Монтирани,

DEN 1092.00

Од стока
Достапно.

Екстра-Дебела (8мм) Калено Стакло (Јасно) : Безбедна употреба & дете-пријателски.Кога скршена, се урива во мали гранули парчиња наместо splintering во грапав парчиња како плоча стакло го прави, помалку веројатно да предизвика повреда.Простор за Заштеда на енергија - Стаклена Полица : Полица длабочина 4.72-инчен, компактни димензии, и голем простор за складирање.Широко се користи во кујна, тоалет, дневна соба, балкон, итн.Можете да најдете прецизни димензија од производот слики.Целокупната димензии : 13.78 x 4.72 x 1.65 инчи (Dxšxv).Стаклена Полица : Max.Оптоварување 5 kg/11 lbs, НЕ-пластика, метал рамка, цврста градба, здрав дизајн.Завртки се направени од SUS 304 од не ' рѓосувачки челик и нема да рѓа.Тоа може да биде завртка поставена на рамна и мазна ѕидни површини, како плочки, мермер, камен, метал, стакло итн. (Забелешка : Не-цврсти ѕидови не се погодни за тоа.).Крпа Бар : Вкупната должина е 17 51/64" (452mm).Должината на виси простор е 15 23/64" (390mm).Проекција е 3 5/32" (80mm).Оваа крпа бар може да се користи во кујни, бањи, и перење соби, можете да планината тоа за секоја страна од вашиот кабинет или плакарот вратата за чување на употреба рака и јадење крпи. 2 Начини за Да го Инсталирате : Користете вклучени вежба-слободен СИЛНО ЛЕПИЛО да го инсталирате овој KES крпа бар во минути, БРЗО и ЛЕСНО монтирање, НЕ вежба дупки е потребно, БЕЗ штета на ѕидот.Можете исто така да изберете една завртка-монтажа, инсталација со нерѓосувачки челични навртки и заштита во пакет.Max.Вчитај : 11 lbs (5 КГ) завртка-монтирање на цврсти бетонски ѕид.KES Нерѓосувачки Челик SUS304 18-Инчен Крпа Бар и Стаклена Полица Комбо.

За производот

Купувачите избираат и