• Свеж
Wgxyihai Бања Полица Солидна Месинг Ѕид Монтирани Агол Заградата Бања Складирање Полица Туш Caddy со Safefix, Масло Протри Бронза

Wgxyihai Бања Полица Солидна Месинг Ѕид Монтирани Агол Заградата Бања Складирање Полица Туш Caddy со Safefix,

DEN 385.92

Од стока
Достапно.

Вашата предмети ќе се уредно организирани и можете да уживате во повеќе простор во бањата или бања.Масло протри бронза крај е и чип и rustresistant и лесно да се чисти со влажна крпа.Премиум caddy доаѓа со две полици, две кофа полица, куки за да се приспособат на сите туш за складирање треба.Поддршка барови дозволи за тешки шише складирање спречување на полица нервира.Лесен облик на полиците овозможува caddy да се трансформира потроши агол простор во една важна област.Се користи во во домашна декорација производи широко.Тип : Бања Shelves Style : Antique Finish : Масло протри finish Material : Brass Mount : Ѕид Mounted Dimension : Appro 22*29*6cm.

За производот

Купувачите избираат и