• Свеж
LYS Бања Стојат,Простор Алуминиум Складирање Стаклена Полица Бања Хардвер Pendant Еден Слој Плоштадот Бања Полица,350mm

LYS Бања Стојат,Простор Алуминиум Складирање Стаклена Полица Бања Хардвер Pendant Еден Слој Плоштадот Бања Полица,350mm

DEN 1387.20

Од стока
Достапно.

ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : контактирајте со нас како сигурен пријатели во секое време кога ќе се чувствуваат не се задоволни.Добро направени, со цврста градба, стакло и нерѓосувачки челик железнички guard рабови се навистина мазна, никогаш не боли вашите раце.Дебелина на стаклото се 6 мм,угасне калено стакло, дури и ако скршен, може да се користи безбедно.Ѕидот монтирани бања полица доаѓа со завртка fixings која се користи за лесен за инсталација и одржување на хром барови обезбедени.Задебелена калено стакло нуди елегантна место за ставање на вашата четка за заби, лицето чистење, перење gadgets и бања шишиња и сл.Спецификација на производот : Product материјал : Калено glass Product тип : полица, складирање полица, цвет мирување, агол рамка, итн.Применливи сцена : бања, комунални соба, дневна соба, градинка, кујна, многу погодни за чување во аголот од бањата.Карактеристики : 100% нов висок квалитет.Лесно да се инсталира на било кој ѕид, вклучувајќи хардвер.Користете полици за чување на шампони, производи за чистење, за нега на кожата производи, козметика, цвет садови, итн.Одржување : 1. Користете чиста вода и избрише со памук cloth2. Ги нежно со влажна крпа или сапун или паста за заби, а потоа исплакнете со water Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-25 дена.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

За производот

Купувачите избираат и