• Свеж
BOEN A11052 Бања Rustproof Алуминиум 2-Ниво Агол Полица Кошница Ѕид Монтирани, Сребро Песок Испрскаат

BOEN A11052 Бања Rustproof Алуминиум 2-Ниво Агол Полица Кошница Ѕид Монтирани, Сребро Песок Испрскаат

DEN 1127.52

Од стока
Достапно.

Изградена од ЦВРСТ Алуминиум обезбедување на издржливост и стабилност.Никогаш не рѓа.Две куки за бесење крпи.Завртка Глави Сокриени со Завртка Покрива.Сите хардвер потребни за инсталација е вклучена.СПЕЦИФИКАЦИИ -Материјал : Алуминиум-Водител : Висок квалитет, не-рециклиран материјал -Инсталација Метод : Ѕид-монтирани Пакетот Вклучува Туш Caddy Навртки, Завртки Маска, Ѕид Сидро.

За производот

Купувачите избираат и