• Свеж
Сојузничките Месинг SB-1TB/22-SCH Стаклена Полица со Крпа Бар, 22-Инчен x 5-Инчен

Сојузничките Месинг SB-1TB/22-SCH Стаклена Полица со Крпа Бар, 22-Инчен x 5-Инчен

DEN 3511.20

Од стока
Достапно.

Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Паметен дизајн вклучува интегриран крпа бар.Стакло димензија 22-во x 5-во.Дизајнер заврши ќе се обезбеди отпорност на слободни перформанси.Производи се обезбедени со ограничено траење.Опис на производот Додадете простор и организација на вашите бања со овој едноставен, современ стил стаклена полица.Кој калено, beveled остро стакло и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Интегрирани крпа бар обезбедува простор за вашите омилени декоративни крпи или за вашата секојдневна употреба.Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките Месинг Колекција на производи, оваа суптилна стаклена полица е совршен додаток на вашата бања оркестарот.Од Производителот Создадете пријатен за око земја стил бања дома е за revamping, редизајн или redecorating вашата бања со Сојузничките Месинг производи.Кога оваа Стаклена полица со Крпа Бар доаѓа до вашиот дом, ќе се знае точно она што го сакате.Оваа стаклена полица обезбедува корисна за складирање за шампон, сапун, или козметика што сте.Можете да ги зачувате вашите пари и енергија од страна на воздух за сушење вашиот крпи по инсталацијата на овие Стаклени Полици со Крпа Бар користи за да се откажам крпи кои се користат по тушеви за да се обезбеди соодветна сушење.Исто така се избегне користи крпа cluttering до просторот и одржување на бања кат бесплатни крпи.На многу начини, нашите Southbeach Колекција надополнува Панорама Колекција.И двете имаат чисти, едноставни линии.Southbeach додатоци, сепак, функција filial детали со модерен пресврт гледа во концентрична прстени кои водат до filial совети. (Некои луѓе велат дека тие ги потсети на шаховски фигури.) Како и многу од нашите помали збирки, повеќето Southbeach додатоци за бања или во прав соба.Ќе најдете неколку ѕид-монтирани огледала и мулти-нивоа стакло и дрво полиците, вклучувајќи агол полици кои го прават користењето на тесни простори.Southbeach други standouts вклучуваат вертикална облека кука со истакнати шах парче filial, и двојно облека кука со хоризонтална filial.

За производот

Купувачите избираат и