• Свеж
Wallmounted Бања Полица, Бања Суета Nailfree Простор Алуминиум Легура Бања Полица, Сребро 4.5 Cm 32.5 Cm 11.2 Cm, D-J, Дрво, 8015cm

Wallmounted Бања Полица, Бања Суета Nailfree Простор Алуминиум Легура Бања Полица, Сребро 4.5 Cm 32.5 Cm 11.2

DEN 539.76

Од стока
Достапно.

⋆ Големина : 4.5 cm * 32.5 cm * 11.2 cm. ⋆ ЗА ВАШИОТ НАЈУБАВИТЕ СПОМЕНИ : Фати сеќавања за најблиски или убави настани со фотографиите и да ги поставите во убава слика рамки на овој лебдечки полица сет.На работ на предната страна ги заштитува од паѓање надолу. ⋆ СЛОБОДЕН ХАРДВЕР секој пакет вклучува ѕидниот приклучок завртки за виси на полицата на ѕидот преку predrilled пилот дупки на задниот дел на полицата. ⋆ ВИСОК КВАЛИТЕТ на оваа полица направени од highquality солидна дабово дрво.Тоа доаѓа со unpainted природна боја и изшкуркан мазна површина.На полицата може да се разликува малку од сликите, како резултат на природни варијации и слабости во дрво. ⋆ НАЈДОБРА ОПЦИЈА ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ тоа не може да се користи само во вашата спална соба, дневна соба, но исто така и во кујната за да ги организирате нешто како чаши, леќата / зачин шишиња, итн.Користење на полицата може да зачувате простор на вашиот countertops, подот, маса, и маса. ⋆ СЕЛСКИ ЅИД ПОЛИЦА помеѓу оваа полица може да се користи како расадник полица, слика полица, или ѕид декоративни полица за да ги прикажете вашите книги, фото рамки, постери, креативни уметнички дела, мали садови на растенијата, или полињата за diffuser.Оваа полица може да се задржи вашата соба среди, каде и да го стави.Бојата на полица е unpainted природни дабово дрво со мазна површина, и тоа би можело да биде правилно поставена во секоја соба за друга цел.Имаме шест големини за вас, па ќе може да го избере најдобриот големината на вашиот простор или купите повеќе полиците и да ги направи работат заедно или одделно за пополнување на празен ѕид.Тоа исто така може да се прикаже вашиот уметнички дела, како сликарството и фотографии, за декорација цел.Боја : wood Material : даб wood Size : 30*15cm , 40*15cm , 60*15cm , 80*15cm , 90*15cm , 120*15cm Product Тежина : 1.6 kg Max.Капацитет на Полица : 10 kg Package Included1 x Дрво виси полица Полиците треба да бидат обесени на тврда(тула) ѕидот или во бетонски ѕид, не се погодни за дрвени ѕид, лист камен ѕид или гипс ѕид.Љубезно ве Потсетам : Професионализам, стил и задоволителна услуга се крајните цели на нашата услуга.

За производот

Купувачите избираат и