• Свеж
KLHHG Бања Полиците,Ѕид Монтирани Не Дупчење за Чување и Прикажување на Shelvings,30.9x10.5x7.2cm

KLHHG Бања Полиците,Ѕид Монтирани Не Дупчење за Чување и Прикажување на Shelvings,30.9x10.5x7.2cm

DEN 2484.48

Од стока
Достапно.

Големина : L30.9cm×W10.5cm×H7.2cm.Материјал Карактеристики : Нерѓосувачки челик бања рамка карактеристики лесни,трајни,анти-корозија и ' рѓа-доказ карактеристики.Простор за заштеда на енергија : бања рамка вклучува крпа железнички и куки,да ги задржи крпи,бања топки,шампон,сапун и други предмети на оваа полица за погодност,одбивањето неуредна,многу погодна за бања, кујна или спална соба.Лесен за инсталација : нема дупчење,нема траги,добра отпорност на вода,одбивање да се вежба и грозен паста,и чистење.Поле на примена : погоден за непречено плочки,конкавни и конвексни плочки,мазна мермер,матирано стакло,мазна метал,цврсто дрво ѕид.Име : Бања shelf Material : Нерѓосувачки steel Color Категорија : White Installation метод : удар-free Size : L30.9cm×W10.5cm×H7.2cm Suitable место : бања,kitchen Scope на примена : погоден за непречено плочки,конкавни и конвексни плочки,мазна мермер,матирано стакло,мазна метал,цврсто дрво ѕид.Не се погодни за малтерисување на ѕидовите,цемент ѕидови,малтер ѕидовите,позадини.Обезбедува доволно простор за складирање секојдневно производи што ви е потребно во бањата или кујната.

За производот

Купувачите избираат и