• Свеж
Туш Caddy Агол Туш Барабан Од Нерѓосувачки Челик, Бања Полици Туш Организатор Rustproof Ѕид Полиран Или Огледало Тип 5

Туш Caddy Агол Туш Барабан Од Нерѓосувачки Челик, Бања Полици Туш Организатор Rustproof Ѕид Полиран Или Огледало

DEN 1127.52

Од стока
Достапно.

Материјал : Нерѓосувачки Челик SUS304.Полица Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Потекло : CN(Потекло).Инсталирајте Стил : Гром Вметнување Тип.Сертификација : NONE.Материјал : SUS304 Нерѓосувачки Steel Shelf Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Origin : CN(Потекло)Инсталирате Стил : Гром Вметнување Type Certification : NONEType : Бања Shelves Mounted : CORNERHolder Завршна Површина : Бранеа.

За производот

Купувачите избираат и