• Свеж
Бакар Бања Полица Pendant Злато Европски Антички Бања Складирање Рек Двојно Кошница Ѕид 300 70 135Mm, D-J, Еден Слој

Бакар Бања Полица Pendant Злато Европски Антички Бања Складирање Рек Двојно Кошница Ѕид 300 70 135Mm, D-J, Еден

DEN 523.20

Од стока
Достапно.

Ако треба да се прилагоди на инсталација локација, само го користите фен за коса да се удар на selfadhesive за околу 30 секунди, тогаш лесно можете да го отстраните и да се замени во друга локација.Одлично за складирање шампон,бања прибор,кујнски прибор и алатки, како и други работи во кујна бања или спална соба.Големина : Еден слој, Двоен слој, 300*70*135mm.Чиста и сува ѕидот, правејќи се дека не постои прашина, маснотии или восок на површината.Име : Бања rack Size : Еден слој, Двоен слој, 300*70*135mm Color : Gold Number на подови : 1 floor Installation : Punching Towel рек тип : цврсти type Applicable : Дневна соба ѕид, видео позадина ѕид, спална соба ѕид, студија, купатило, кујна, канцеларија, услугата станица, трговски центар, итн.Улога : да се зачува простор, wallmounted дизајн, поставете го вашиот toiletries и бања производи.Лесно да се инсталира со selfadhesive без дупчење штета на ѕидот.

За производот

Купувачите избираат и