• Свеж
Бела Бања Полица, Вшмукување Чаша Слободни Удирање Бања Ѕид Виси Пластични Полица, 385 140 90Mm, D-J

Бела Бања Полица, Вшмукување Чаша Слободни Удирање Бања Ѕид Виси Пластични Полица, 385 140 90Mm, D-J

DEN 1034.40

Од стока
Достапно.

Ако треба да се прилагоди на инсталација локација, само го користите фен за коса да се удар на selfadhesive за околу 30 секунди, тогаш лесно можете да го отстраните и да се замени во друга локација.Одлично за складирање шампон,бања прибор,кујнски прибор и алатки, како и други работи во кујна бања или спална соба.Употреба на високо квалитетна ABS пластика, материјал, anticorrosion рѓа цврстина, структурна стабилност, силна носивоста.Големина : 385*140*90mm.Чиста и сува ѕидот, правејќи се дека не постои прашина, маснотии или восок на површината.Име : Бања rack Material : ABS plastic Size : 385*140*90mm Number на подови : 1 floor Installation : Вшмукување cup Towel рек тип : цврсти type Applicable : Дневна соба ѕид, видео позадина ѕид, спална соба ѕид, студија, купатило, кујна, канцеларија, услугата станица, трговски центар, итн.Улога : да се зачува простор, кат дизајн, поставете го вашиот toiletries и бања производи.Лесно да се инсталира со selfadhesive без дупчење штета на ѕидот.

За производот

Купувачите избираат и