• Свеж
LINEABETA Spritz 19.4 x 1 Бања Полица

LINEABETA Spritz 19.4 x 1 Бања Полица

DEN 492.00

Од стока
Достапно.

BAKETO5277 Карактеристики : -Цврсти месинг ѕид поддржува. -Модерна / современиот дизајн. -Дизајнер high-end quality. -Крај : Полиран хром/ матирано стакло. -Spritz колекција.Тип На Производ : -Shelving.Стил : -Современи.Крај : -Полиран Хром.Примарниот Материјал : -Од Стакло.Планината Тип : -Ѕидот се монтирани.Број на Полици : -1. Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -1".Вкупна Ширина - страна на Страна : -19.4".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -4.5".Целокупниот Производ Тежина : -3.5 lbs.

За производот

Купувачите избираат и