• Свеж
Spancraft Стакло Osprey Свиткана Стаклена Полица, Брусен Челик Заграда, 6 x 18

Spancraft Стакло Osprey Свиткана Стаклена Полица, Брусен Челик Заграда, 6 x 18

DEN 492.00

Од стока
Достапно.

Тежина капацитет : 50 кг.Полиците се 3/8 инчи дебела јасно калено стакло.Станот Полиран рабовите со допир на аглите.Поединечно cartooned и лесно да се соберат.Полиците вклучува 2 опашот на полица клипови.Купување на стаклени полици никогаш не било полесно.Прво изберете ја вашата големина, а потоа ги собереш на завршница за заградата.Покрај тоа што е совршено средена бесплатно изглед, инсталација на оваа стаклена полица е едноставно.Нема веќе проблеми со сложена инсталации кои вклучуваат сечење во ѕид или коноп.Едноставно прикачите заградата на ѕидот, а потоа вметнете ги стаклена полица.Лебдечки стаклени полици се одличен начин да ги красат секој ѕид.Стаклени полици се совршено решение за чување на сите видови.Лебдечки стаклени полици ќе им даде на вашиот соба свежа, чиста изглед.Тие се одлично со секоја décor едноставно затоа што тие се стакло.Стаклени полици може да бидат уредени во различни конфигурации.Тие можат да бидат групирани заедно или да се користат сами.Со стаклени полици дизајн можностите се бескрајни.

За производот

Купувачите избираат и