• Свеж
Сојузничките Месинг ПР-1/16-PNI Пр 1 Инчен Суета Beveled Рабовите Стаклена Полица, 16 Инчи, Полиран Никел

Сојузничките Месинг ПР-1/16-PNI Пр 1 Инчен Суета Beveled Рабовите Стаклена Полица, 16 Инчи, Полиран Никел

DEN 633.36

Од стока
Достапно.

Оваа Стаклена Полица е одличен начин за прикажување на вашите производи во вашата галерија.Има две цврсти месинг оружје поддршка.Ние сме еден чекор напред во производство на ексклузивна колекција на стаклени полици.Пакетот тежината на Производот : 5.25 lb.Всушност, секој би сакал да ги красат бања и кој добива најмалку износот на декорирање фокус.Оваа Стаклена Полица е одличен начин за прикажување на вашите производи во вашата галерија, соби и купатило со две цврсти месинг оружје поддршка многу добро.Ние сме еден чекор напред во производство на ексклузивна колекција на стаклени полици.Ние се даваат топло добредојде на корисниците од целиот свет.

За производот

Купувачите избираат и