• Свеж
Браун Киселина Buret, Лаборатории Burette, Економија 10 ml Burette

Браун Киселина Buret, Лаборатории Burette, Економија 10 ml Burette

DEN 592.80

Од стока
Достапно.

Дипломирал buret погодни за употреба во училиштето и институционална лаборатории.Укина голем волумен на течност брзо.Директно понесе stopcock burette има постојани и точни дипломирањето линии.Burets со Стакло Stopcock.Class На tolerence (+/- 0.05 m L).Браун Киселина Buret , Лаборатории Burette , Економија 10 ml Burette.

За производот

Купувачите избираат и