• Свеж
1,5 ML Вакуум Цевки кои се Користат во Лабораторија Експеримент Опрема / 1,5 ML / Транспарентен

1,5 ML Вакуум Цевки кои се Користат во Лабораторија Експеримент Опрема / 1,5 ML / Транспарентен

DEN 1447.20

Од стока
Достапно.

Спецификации : 1,5 ML (500 компјутери/кеса).Пакување : вакуум запечатена пластична кеса, се продава како целина пакет.Боја : бојата на производот како што е прикажано на сликата.Висок квалитет : производот се користи напредни и високо-квалитетни материјали и користи парична казна и единствен спреј опрема и технологија.Да се направи целосна контакт со течност во текот на лизгање процес, без да се грижиш за феноменот на микро-солидификационно на течност.Содржи EDTA-К2. Сигурни и ефективни : инспекција резултати се точни и веродостојни и производот е исклучително ефективни.Спецификации : 1,5 ML (500 компјутери/кеса).Пакување : вакуум запечатена пластична кеса, се продава како целина пакет.Боја : бојата на производот како што е прикажано на сликата.Висок квалитет : производот се користи напредни и високо-квалитетни материјали и користи парична казна и единствен спреј опрема и технологија.Да се направи целосна контакт со течност во текот на лизгање процес, без да се грижиш за феноменот на микро-солидификационно на течност.Содржи EDTA-К2.Сигурни и ефективни : инспекција резултати се точни и веродостојни и производот е исклучително ефективни.Пакетот вклучува : 1bag *1,5 ml (500pcs/pack).

За производот

Купувачите избираат и