• Свеж
Браун Алкално Buret, Лаборатории Burette, Економија 10 ml Burette

Браун Алкално Buret, Лаборатории Burette, Економија 10 ml Burette

DEN 1658.40

Од стока
Достапно.

Дипломирал buret погодни за употреба во училиштето и институционална лаборатории.Укина голем волумен на течност брзо.Директно понесе stopcock burette има постојани и точни дипломирањето линии.Burets со Стакло Stopcock.Class На tolerence (+/- 0.05 m L).Браун Алкално Buret , Лаборатории Burette , Економија 10 ml Burette.

За производот

Купувачите избираат и