• Свеж
Бела Киселина Buret, Лаборатории Burette, Економија 50 ml Burette

Бела Киселина Buret, Лаборатории Burette, Економија 50 ml Burette

DEN 670.80

Од стока
Достапно.

Дипломирал buret погодни за употреба во училиштето и институционална лаборатории.Укина голем волумен на течност брзо.Директно понесе stopcock burette има постојани и точни дипломирањето линии.Burets со Стакло Stopcock.Class На tolerence (+/- 0.05 m L).Бела Киселина Buret , Лаборатории Burette , Економија 50 ml Burette.

За производот

Купувачите избираат и