• Свеж
Della Ориз Arborio Бел Ориз

Della Ориз Arborio Бел Ориз

DEN 1243.92

Од стока
Достапно.

СИТЕ ПРИРОДНИ – Della Arborio Бел Ориз е 100% ЧИСТ, премиум и вкусни.Се одгледува во САД и се пакуваат со голема грижа и зачувување на вкусот и свежината.ЗДРАВ – Биде вашиот најдобар и да се чувствувате одлично - Della Arborio Бел Ориз е ГМО Слободни, Глутен Слободни, ОУ Кошер, Слободни Масти И Холестерол Слободни.НЕВЕРОЈАТЕН ВКУС Балансирана, крем и деликатна со совршено цврста текстура – голем плус на секое јадење или сад.ГОТВАЧИ во 20 МИНУТИ, Брзо и лесно да се направи!Додадете Della Arborio Бел Ориз на вашиот викенд или weeknight оброци.Одличен прилог на било рецепт повикува на ориз. 100% Гаранција за квалитет – најдобар ориз на голема цена – "Додади во Кошничка" сега да уживаат во светот на вкусни можности.

За производот

Купувачите избираат и