• Свеж
Molinella Ориз Arborio, 16 оз

Molinella Ориз Arborio, 16 оз

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

Сите природни производ Molalla Arborio ориз е увезена од Италија Високо квалитетен производ за секојдневна употреба; Вакуум спакувани да ја задржи својата свежина; Пакет вклучуваат рецепти за тоа како да го користите во секојдневниот вашата кујна.сушени-arborio-ориз.

За производот

Купувачите избираат и