• Свеж
RICESELECT ОРИЗ ARBORIO ТЕГЛА ORG 32OZ

RICESELECT ОРИЗ ARBORIO ТЕГЛА ORG 32OZ

DEN 310.80

Од стока
Достапно.

Сува кускус.Најдобар квалитет на производот.Глутен-слободните и Не-ГМО, Effervesce комбинира Автентичноста со Елеганција и Престиж.Сува кускус.Рецептот е од сад, се бара само вода, сол и путер.Удобен и разноврсна тоа е совршен провизии главен за вкусна и задоволување на оброци кои може да се направи во еден момент е известување.Старк Кошер Уверение.Земја на потекло : сад.

За производот

Купувачите избираат и