• Свеж
AWP TrapJaw 3-во-1 Електричар Алатка Торбичка | Алатка Организација Торбичка со Рамо, Рака и Појас Прилог Клип | Црна

AWP TrapJaw 3-во-1 Електричар Алатка Торбичка | Алатка Организација Торбичка со Рамо, Рака и Појас Прилог Клип

DEN 922.32

Од стока
Достапно.

AWP Trap Jaw 3-во-1 Електричар Алатка Торбичка карактеристики Trap Jaw технологија на две џебови.Trap Jaw прилепува отвори ширум за лесен пристап и прилепува затворени за да се обезбеди мали алатки и сврзувачки елементи во внатрешноста.Изградена од тешки-должност полиестер материјал, овој професионален торбичка може да се врши на 3 начини : со рачка, рамо, рака, или на појас.На рамо, рака е поместена и прилагодлив.Цврстата основа стои алатка торбичка во исправена позиција за олеснување на пристап до алатки кога торба е поставено надолу додека работат.Дизајниран од страна на страствен корисници за да се осигура функција и цел.Идеален за electricians или одржување, поправка техничари. 11 внатрешни џебови и dividers задржи алатки организирани. 6 надворешни џебови за дополнителни складирање и организација.Вклучува лента clip, лента за околу рака и carabiner кука прилози, прилагодлив поместена рамо, рака.AWP Работа Опрема Алатка за Складирање и Алатка Организација Бренд на Добрите.На AWP 3-во-1 Електричар Алатка Торбичка е дизајниран да се одржи долго-ракува електричар алатки и карактеристики на патентиран Trap Jaw технологија на предната торбичка.Trap Jaw прилепува отвори ширум за лесен пристап и прилепува затворена за обезбедување на мали алатки и сврзувачки елементи во внатрешноста.Овој професионален торбичка може да се врши на 3 начини : со рачка, рамо, рака, или на појас.На рамо, рака е поместена и прилагодлив.Оваа торбичка е одлична за electricians или одржување, поправка техничари.

За производот

Купувачите избираат и