• Свеж
Baoblaze Оксфорд Ѕид Виси Алатка За Организирање На Торбичка, Мулти-, Преносни, Водоотпорен

Baoblaze Оксфорд Ѕид Виси Алатка За Организирање На Торбичка, Мулти-, Преносни, Водоотпорен

DEN 959.76

Од стока
Достапно.

Направени од Оксфорд Ткаенина ткаенина, трајни и водоотпорен.Мулти - дизајн, направи алатки лесен за користење, организирање, пренослив.Тоа е совршен за техничар, кои често пати треба да се земе многу на алатки кога тие работат.Тоа ви дава право да се сортира и организира поправка алатки како што се клешти или клучеви.Совршен за електричар, изградба, изведувачот, столари.Опис : - Направени од Оксфорд Ткаенина ткаенина, трајни и водоотпорен - Мулти - дизајн, направи алатки лесен за користење, организирање, преносни - Тоа е совршен за техничар, кои често пати треба да се земе многу на алатки кога тие работат - Тоа ви дава право да се сортира и организира поправка алатки како што се клешти или клучеви - Совршени за електричар, изградба, изведувачот, carpenters Specification : - Материјал : Оксфорд Крпа Големина : 58 x 44cm / 22.83 x 17.32 in Package Вклучува : 1 x Base Алатка Pouch Note : Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата боја.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

За производот

Купувачите избираат и