• Свеж
SetWear Комунални Торбичка

SetWear Комунални Торбичка

DEN 454.80

Од стока
Достапно.

Auto Open. 7" Високи x 3" Широк.Безбедна Спојувалка За Каиш.Совршен за вашите мали алатки, пенкала, телефон и повеќе, нашите комунални торбичка доаѓа со три нивоа џеб, кука и јамка затворање и клипови лесно да појас или торба.

За производот

Купувачите избираат и