• Свеж
3 ЕЕЗ Мали Преносни Платно Патент Торба Мулти-цел Алатка Торбичка Tote Перници за Складирање на Организаторот со Бесење Јамка Одговара Клешти, Screwdrivers, Орев Возачи Под

3 ЕЕЗ Мали Преносни Платно Патент Торба Мулти-цел Алатка Торбичка Tote Перници за Складирање на Организаторот

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

▶Попаметни Складирање со 3 Различни Бои : Црна, Армија Зелено, Сино Езеро Помогне да средиме сите алати и направи разлика нив лесно. ▶ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛИ : Број 16 платно алатка торба со силна тешки метали патент, На трајни платно tools ќе го заштити вашиот од вода & дамки. ▶Мулти-функција : Тоа е може да се користи и како платно алатка торба, банкарскиот торба, организација торба, патување додатоци торба, уметник торба, четка торба, електроника торба, изградба торба, патент алатка торбичка, алатка торба, итн. ▶Одговара повеќе работи во секое платно складирање торба благодарение на начин грбот се наменети. 9.5" x 3.4" x 2.8" инчи големина е исто така поголем отколку конкурент брендови. ▶Вредност Пакет Оброк : 1 * 3 ЕЕЗ Мала алатка кеси+ 24 часа на клиентите e-mail услугата+ 100% задоволство гаранција+ Брза Испорака.Ние сме убедени со нашите кеси квалитет, ако не сте задоволни со нашата производ во било кое време, се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе се добие целосна наплата без прашања праша.И сега ние ја организира тимот изврши увид и да врши надзор врз квалитетот на нашите производи секој ден!.Имајте алатки уредно содржани и лесно да се носат.Голем капацитет торба дизајниран да се одржи повеќето tools.Чувајте ги вашите алатки за да остане безбедно и сува.

За производот

Купувачите избираат и