• Свеж
Graintex OS2080 8 Џеб Помине & Алатка Торбичка Врвот Жито, Масло Пржен Кожа за Framers, Конструктори, Electricians, Plumbers, Handyman

Graintex OS2080 8 Џеб Помине & Алатка Торбичка Врвот Жито, Масло Пржен Кожа за Framers, Конструктори, Electricians,

DEN 1029.60

Од стока
Достапно.

Џебовите се лесно достапни,Оваа алатка торбичка може да се користи во голем број на повеќе други користи на работното место или дома. 2 големи главниот џеб, и 6 мали џебови.ЛЕНТА НОСИТЕЛОТ & ПЛОШТАДОТ НОСИТЕЛОТ : тешки-должност лента носителот и стандардна големина комбинација на брзина на плоштадот држачот.GRAINTEX КАРАКТЕРИСТИЧНИ ПРОИЗВОДИ се рачно изработени од страна на нашите високо стручно квалификувани занаетчии користење на врвен квалитет на масло пржен кожа, давајќи им на нашите клиенти задоволство со нашиот производ што може да трае многу подолго.Овој исклучителен алатка торбичка се состои од осум џебови за дополнителна погодност, алатка торбичка доаѓа со 3" широк тунелот слотови.3/4" појас, една стандардна големина за мерење на лента clip и стандардна големина брзина плоштадот држачот.Оваа алатка торбичка може да се користи за повеќе проекти како што се столарија, работа, работа во градината, гаража проекти, electricians, изградба, итн.Сите наши производи се со обезбедување на квалитетот против секаков вид на производствени дефекти.Додатоци вклучуваат 3" широк појас тунелот слотови за 2.Со лесно достапен pockets This алатка торбичка е корисен производ за секојдневна употреба.Секој од нашите производи се уникатно настанати со тешки материјали за здрав заврши за полесна пристапност, дополнителните долговечноста, и пофини предност.Дизајниран со една мерна лента носителот клип и комбинација плоштадот носителот следниве со две големи џебови кои можат да имаат повеќе алатки.Сите наши производи се дизајнирани и произведени од страна на високо професионални искусни квалификувани занаетчии.Во Graintex, ние сме убедени that This производ ќе трае долго време.Graintex производи се професионално дизајниран за употреба од страна на професионалци во светот.Шест мали џебови за screwdrivers, пенкала, моливи, комунални нож, и други минијатурни сетови.8 Џеб Помине & Алатка Торбичка изградени со тешки вистински врвот жито, масло пржен кожа дека е екстра мека и издржливи.ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ : вкупно 8 џебови.

За производот

Купувачите избираат и