• Свеж
Jonard Алатки H-36 Моделирани Торбичка

Jonard Алатки H-36 Моделирани Торбичка

DEN 395.76

Од стока
Достапно.

Тип На Производ : Лежишта И Bushings.Објектот Пакет Димензии : 4.318 cm L X 14.223 cm W X 2.54 см Х Точка Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.Удобен моделирани алатка торбичка дизајниран да се одржи еден електричар режа и оптичките stripper.

За производот

Купувачите избираат и