• Свеж
OPgifts Помине Торбичка, Алатката за Пошта за Столари, Ноктите Пошта Алатка за Ремени со Прилагодливи Појас(4 Џебови 2 Циклуси)

OPgifts Помине Торбичка, Алатката за Пошта за Столари, Ноктите Пошта Алатка за Ремени со Прилагодливи Појас(4

DEN 162.72

Од стока
Достапно.

Ноктите Торбичка, Алатката за Пошта за Столари, Ноктите Пошта Алатка за Ремени со Прилагодливи Појас.Големината на ноктите пошта за столари е 10.63*3.46*8.27 инчи,3.95 оз.Ноктите пошта алатка за ремени е направен од 3мм чувствува ткаенина која е сила и издржливост.Алатката торбичка има 4 џебови и 2 циклуси кои може да се користи за нокти,чекани,клучеви, лента мерки, комунални ножеви и така натаму.ЗАГАРАНТИРАНА - Ако со некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и може да се добие целосна наплата.Ноктите пошта за столари е направен од 3 мм чувствува ткаенина,која може да се користи за нокти,чекани,клучеви, лента мерки, комунални ножеви и така натаму. *Пакетот вклучува : Нокт Торбичка Кеса*1 Прилагодливи Појас*1.

За производот

Купувачите избираат и