• Свеж
ПОДОБРЕНА 2 Парче Трајни Воздух Оптоварување Торба Пумпа, PAFOWO Професионални Воздух Приклучоци Израмнување Комплет & Усогласување Алатка, Гумени Shim Торба за Различ?

ПОДОБРЕНА 2 Парче Трајни Воздух Оптоварување Торба Пумпа, PAFOWO Професионални Воздух Приклучоци Израмнување

DEN 299.76

Од стока
Достапно.

ДИЗАЈН ПОДОБРУВАЊЕ - 300 ФУНТИ на оптоварување ↑ Материјал дебелина подобре до 0.8 mm ↑ Две страни слој (внатрешни работи & надворешен)TUP издржлив материјал ↑ Со заоблени агли, беспомошна трајни рабови, мазен надворешен и ВНАТРЕШЕН STIFFENER за полесно вметнување.ДОДАТОК за ПОДОБРУВАЊЕ - 2 Парче слободен не нула pry алатка ↑ Црево издолжени до 10 инчи ↑ Надградба на 3-та генерација push копчето воздушен вентил, подебели и потрајни, прецизни израмнување.Заштеда на ВРЕМЕ,НАПОР - Работа со многу луѓе можат само треба една личност да заврши.Различни цели, вклучувајќи движење и прилагодување на ниво на.Воздухот се регулира shim за прозорец, кабинет, врата, инсталации, апарати!.ЗАШТИТА НА МАТЕРИЈАЛ - за Разлика од другите алатки или дрво shim, тоа нема да го оштети или носат и контакт површината на објектот во употреба.ТОЛКУ МНОГУ ги КОРИСТИ Апарати, Греди, Кабинети, Врати, Опрема, Мебел, HVAC, Водовод, Греди, Countertop, Mantels, Бања Тела, Странични Ѕидови, Прирабници, Windows, и многу повеќе!. 300 ФУНТИ на оптоварување.Материјал дебелина подобре до 0.8 mm.Два страна слој (внатрешни работи & надворешен)TUP издржлив материјал.Со заоблени агли, беспомошна трајни рабови, мазен надворешен и ВНАТРЕШЕН STIFFENER за полесно вметнување.Црево издолжени до 10 инчи.Надградба на 3-та генерација push копчето воздушен вентил, подебели и потрајни, прецизни израмнување. 2 Парче слободен не нула pry алатка.Макс. Капацитет : 150 LB.Заврши installation : YES.Максимална надуени јаз : 2.5".Внатрешни Stiffener : Пластика.Воздухот цевка должина : 10".Големина : 7.5" x 4.4".Макс. Капацитет : 300 LB.Заврши installation : YES.Максимална надуени јаз : 3".Внатрешни Stiffener : Пластика.Воздухот цевка должина : 10".Големина : 6.5" x 6.5".Макс. Капацитет : 300 LB.Заврши installation : YES.Максимална надуени јаз : 3".Внатрешни Stiffener : Пластика.Воздухот цевка должина : 10".Големина : 10.6" x 5.1". 300 ФУНТИ на оптоварување Материјал дебелина подобре до 0.8 mm Две страни слој (внатрешни работи & надворешен)TUP издржлив материјал Со заоблени агли, беспомошна трајни рабови, мазен надворешен и ВНАТРЕШЕН STIFFENER за полесно вметнување Цевка издолжени до 10 инчи Надградба на 3-та генерација push копчето воздушен вентил, подебели и потрајни, прецизни израмнување на 2 Парче слободен не нула pry алатка.Апарати, Греди, Кабинети, Врати, Опрема, Мебел, HVAC, Водовод, Греди, Countertop, Mantels, Бања Тела, Странични Ѕидови, Прирабници, Windows, и многу повеќе!.

За производот

Купувачите избираат и