• Свеж
Деца Тренерки Сетови 2 Парче Качулка Sweatshirt Sweatpants Одговараат Pullover Џемпер за Момчиња и Девојчиња

Деца Тренерки Сетови 2 Парче Качулка Sweatshirt Sweatpants Одговараат Pullover Џемпер за Момчиња и Девојчиња

DEN 695.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.МАТЕРИЈАЛ - 100% полиестер .Направен од висок квалитет на полиестер, лесни, дебелина, меки, удобни и добра пропустливост на воздух.Еластичен појас на половината и џеб за лесни за складирање.OCASION - Совршени за секојдневно носење, студија, шопинг, датира, забава, спорт клуб, викенд, трчање, вежбање, пешачење, кампување, а други отворено се игра.ПРВ ИЗБОР - На Качулка weatshirt собата може да се користи како подарок за вашите деца или деца на роднини и пријатели.Тоа е голем дар за тинејџери и може да се користи и како двојка е Качулка и sweatshirt.Совршен Качулка за училиште страни!Погоден за мажите и жените, удобен и модерен.МОДЕН КОСТИМ - Ова секојдневниот класичен Pullover Качулка карактеристики долги ракави, со појавување на панталони, широка rib полите и манжетни за топлина.Тоа е, исто така, мода објект во есен, па ние не треба да размислуваат за тоа како да се натпревар за деца!.УДОБНО И ЛЕСНО ПОЈАВУВАЊЕ - Ова дуксери е лесно да се совпаѓаат со топла облека во внатрешноста, или средба со државниот грб во постудено време.Тоа е најмногу погоден за на училиште униформа да се носат внатре облека, исто така, погодна за физичка култура, удобно без ограничувања!.Унисекс Качулка Одговараат Маскирани Џемпер Чисто Спортски Панталони Одговараат Pullover за Младите Момчиња и Девојки, Ние сме среќни да ви понудиме овој кул Качулка!Направен од висок квалитет на полиестер влакна.Меки и удобни ткаенина.Тоа се меки, удобни, светлина, еластична и супер удобно.Различни стилови.Воздух авион се врти, мека рачка, анти pilling.Нашите Качулка поставите дефинитивно ќе се направи сте најкул никаде!Pullovers се исто така погодни за рекреација, образование, спорт, отворено одмор, секојдневно носат или релаксација, секојдневни активности, итн.Стил : долг ракав, pullover.Сезони : пролет, лето, есен и зима.Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред купување на овој производ.Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail.

За производот

Купувачите избираат и