• Свеж
Младите Долг Ракав Дуксери Тренерки Јога Маскирани Спортски Тимови

Младите Долг Ракав Дуксери Тренерки Јога Маскирани Спортски Тимови

DEN 959.76

Од стока
Достапно.

100% Памук.Високо Квалитетен Материјал : Направен Од Високо-Квалитет На Полиестер Ткаенини, На Лесни Полиестер Ткаенини Обезбедува Одлична Флексибилност И Секогаш Дава Најмногу Удобно Носење Искуство.Дизајн Опис : 3d Печатење, Со Прилагодливи Drawstring Хауба.На Прилагодливи Drawstring Хауба Помага Да Се Задржи Што Се Опфатени И Комплет До Како Температура Cools Off.Полиестер Топло Pullover Качулка Со Rib Ракави И Полите Подобрување На Издржливост И Помогне На Sweatshirt Остане Во Место.Повод : Оваа Мажите Долго Качулка Погоден За Секојдневна Weay, Повик, За Статистика, Образование, Спорт, Хип Хоп, На Отворено, На Работа, Во Слободно Време.Овие Дуксери Совршена За Трчање, Тренингот, Фитнес,Пешачење, Велосипедизам,Сите Активности Или Секојдневниот Секојдневен Носат.Можете Исто Така Да Ги Носи Како Чисто Суичери. 6 Големина Опција : Ве Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Детал Внимателно Пред Купување, Се Избере Совршена Големина За Вашата Сопствена Препорака.Ако Не Сте Сигурни Што Големината Да Нарачате, Ве Молиме Контактирајте Со Нас И Ние Ќе Бидеме Среќни Да Ви Помогнат.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Допрат До Нас И Ние Ќе Ви Одговори Што Е Можно Побрзо.Едноставен, Но Моден Стил Кој е Популарен Кај Мажи / Момчиња / Средно Училиште Или Колеџ Студентите / Сите Млади Или Возрасни.Мажите Е Реален Дигитален принт Суичери Маскирани Hoodie Material : се Чувствува Мазна И Свиленкаста!Мека И Лесна Тежина Материјал.Дизајн : Мода 3d Дигитален принт Дуксери,Карактеристики Drawstring Хауба, Долги Ракави.Одделенија : Може Да Се Носи За Двете Машки И Женски.Повод : Совршен За Секојдневно Носење, Спорт, Видови На Партиите И Така Натаму.Ќе Стане Фокус Кога Носат Овие Дуксери.Облека За Нега : Рака Мие Препорачуваме Во Ладна Вода, Нежно Машина За Перење, Ако Е Потребно, Хлор, Рамни Сува Подобро.Совршен Подарок За Семејства, Пријатели И Дечко.Ве Молиме Да Проверите На Нашата Големина На Табелата Пред Да Нарачате.Ние Се Обидуваме Се Потрудиме Да Услуга На Нашите Клиенти.Ако Имате Било Какви Проблеми Во Врска Со Нашите Производи И Услуги, Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас И Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа.

За производот

Купувачите избираат и