• Свеж
BALEAF Мажите е Лесен Топло Puffer Јакна Зимска Надолу Јакна Термички Хибрид Пешачење Слој Отпорен на Вода Packable

BALEAF Мажите е Лесен Топло Puffer Јакна Зимска Надолу Јакна Термички Хибрид Пешачење Слој Отпорен на Вода Packable

DEN 2140.80

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Полиестер обвивка.Патент затворање.Машина За Миење.ТОПЛО два внатрешни џебови за надворешна essentials; drawcord прилагодливи полите за флексибилна одговара.ГОЛЕМ СРЕДНИОТ СЛОЈ – Puffer јакна служи како одличен средината слој без чувство на обемни под тешко школка грб во екстремно ладни услови.Тоа е разноврсна како 3-сезона јакна во есен, зима и пролет.Топло-прилог аспиратор со пред патент,windproof ткаенина со високо-технолошки изработка висока термичка перформанси во студени и влажни услови.Мулти Џебови : 2 zippered рака потоплите џебови голема за клучеви, телефон, паричник и 2 внатре длабоки џебови.Packable : Пакети надолу compactly во една вклучени торбичка за лесно носење, погодна за пешачење, качување, патуваат отворено, спортски или повик носат.Ладно времето стил е лесно со оваа разноврсна водоотпорен лесни puffer јакна кој целосна-zip пред и стенд-ап јака.Топло-прилог аспиратор со пред патент,windproof ткаенина со високо-технолошки изработка висока термичка перформанси во ладна и влажна conditions Multi Џебови : 2 zippered рака потоплите џебови голема за клучеви, телефон, паричник и 2 внатре длабоко pockets Packable : Пакети надолу compactly во една вклучени торбичка за лесно носење, погодна за пешачење, качување, патуваат отворено, спортски или повик носат.

За производот

Купувачите избираат и