• Свеж
Дожд Одговараат за Мажи Жени Водоотпорен Ултра-Лајт Дожд Опрема со Панталони Reusalbe Преносни

Дожд Одговараат за Мажи Жени Водоотпорен Ултра-Лајт Дожд Опрема со Панталони Reusalbe Преносни

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

Ева.Drawstring затворање.Рака Мие Само.Водоотпорен ветер : јакна со панталони се изработени од 100% ЕВА, еколошки материјал, совршен за мажите и жените.Топлина запечатени со заварени шевовите, одговараат за мажите и жените.Трајно и преносливо, отпорни на абење и лесен.Мек материјал, удобен за носење.Лесно да се свитка во мали димензии.Само имајте го во вашиот ранец за итни случаи. 【ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕ НАВРАТИ】 - Овој лесен и пренослив водоотпорен дожд опрема е совршено за сите сезони и активности на отворено, како Дизниленд, забавни паркови, емисии, спортови, патуваат, пешачење, риболов, пешачењето, кампување, дождливите денови, вода вози и др. 【За Дожд Одговара на Големината】 Нашите мантил костуми се погодни за нормална големина на сад, за да се обезбеди максимална удобност и looseness, па ве молиме да се усогласат за да ја видите нашата големина на табелата во сликата или опис на производот, така што нема да биде несоодветна.Ако не сте сигурни за големината, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го замени.Ви благодариме за вашето разбирање.Итни Дожд Одговараат Features1 : Изработени од квалитетни материјали, безбедно, без мирис, windproof, отпорен на вода, брзо сушење.Ергономски и стилски дизајн, нуди удобен и кул носи истовремено, погодна за двете маж и жена да се носат, одговара за многу тело големини.Копчиња дизајн за брзо носење, голема капа со drawstring може да се задржи вашата коса од добивање влажни.Ултра лесна тежина, лесна за носење, лесно се спакуваат кога не го користите.Преносни и свитлива во мали димензии за надворешна сметководствена во вашата торба како претпазливост или складирање кога се користи.Feature2 : 1.Водоотпорен ниво : претежно облачно 2.Лесен дизајн, лесно да се носат 3.Инструкции за перење : Погоден рака мие со топла вода, се исуши, не кајгана, не пријатна топла 4.Овој костим е совршен за активности на отворено во Пролет, Есен и Зима.Тоа е водоотпорен и windproof, тоа ќе се задржи топло 5.Итни Дожд Опрема, Временските Заштита Погодна за активности на отворено, велосипедизам, кампување, итн, имајќи сува од глава до нога.Карактеристики : Материјал : ЕВА Пол : Унисекс Боја : Прикажува како слика Црна,Морнарско Тежина : Околу. 250-400g Пакување големина 9.7*10.25 инчен Пакет се Вклучени : 1 x Rainwear Одговараат 1 x Торба.

За производот

Купувачите избираат и