• Свеж
Деца Бебе Момчиња Девојчиња Топло Outerwear Јакна Згусне Памук Puffer Грб Faux Крзно Јака Маскирани Кадифен Надолу Јакна Snowsuit

Деца Бебе Момчиња Девојчиња Топло Outerwear Јакна Згусне Памук Puffer Грб Faux Крзно Јака Маскирани Кадифен

DEN 599.52

Од стока
Достапно.

-Девојки faux крзно руно паркови грб зима outwear топло дебели тексас јакна грб облека playwear тимови пролет падне дете бебе девојка наметка копчето јакна облека бебе outwear облека бебе момчиња девојчиња зимски палта капи светлина puffer надолу јакна outwear руно маскирани јакна outerwear патент зимско палто палта со Крзно Руно Поставата Јака Качулка Надолу Роденден Јакна Windproof Snowsuit Overcoat.Рака Мие Само.Ако вашето дете е чаби, ние препорачуваме изборот поголем големина.Материјал : Памук мешавина&Полиестер Ракав должина : Долги Ракави Стил : Мода/ Симпатична/ Опционален Пакет вклучуваат : 1 PC Згусне Грб Погодна за деца од 1 Година старост до 7 Години.Јакна со патент и копчето дизајн, топло и windproof, удобен за бебето носат, не влијае на нивната активност.Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.МАТЕРИЈАЛ - Памук &Тексас,Качулка дизајн, мала Тежина и Мека,да ги Задржи Топло Добро ,Одговара за Пролет, Есен и Зима.Пакет се Вклучени-1 * Зимата е Топло Палта за Деца.Ве молиме проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина.

За производот

Купувачите избираат и