• Свеж
Wantdo Жените 3 во 1 Водоотпорен Ски Јакна Планина Аикидо Јакна Зима Снег Грб

Wantdo Жените 3 во 1 Водоотпорен Ски Јакна Планина Аикидо Јакна Зима Снег Грб

DEN 2063.28

Од стока
Достапно.

100% 150 D Досадна Механички Еластична Ткаенина.Патент затворање.Машина за миење и се препорачува рака мие.Топло повторно да се занимаваат со груб спорт или тешки временски услови, важно е за вас да се инвестира во право аикидо јакна за безбедност.Donning совршен зимски опрема не само заштита на вашата кожа од кои доаѓаат во контакт со снег, но тоа исто така ви помага да уживате во активности на отворено, дури и повеќе.Оваа Wantdo 3 во 1 зимско палто за жените е совршени за сноубординг, долу хил или крос-кантри скијање.Клучни Карактеристики за скијање.Уникатен дизајн на еластична ракави задржи снег надвор од вашиот ракавици и ракавите и да се задржи вашите раце потопол и посува.Професионална водоотпорен слој интегрира право со снег и пот дека може да се задржи што потопол и посува.На Wantdo 3 во 1 снег грб со шлем компатибилен худ прави сигурни дека ќе може да се добие на хаубата до текот на шлем.На Трајни патент на Wantdo зимско палто осигурува безбедноста на вашите суштински кога наслов на отворено.Уживаат во возбудата на лизгање надолу падина со Wantdo е водоотпорен и windproof 3 во 1 аикидо јакна.

За производот

Купувачите избираат и