• Свеж
РАБОТИ ДЕВОЈКА на Жените Работи Јакна, Тренингот Комплетна Поштенски Лесни Тенок Одговара Јога Атлетски Спортски Кошула Јакна

РАБОТИ ДЕВОЈКА на Жените Работи Јакна, Тренингот Комплетна Поштенски Лесни Тенок Одговара Јога Атлетски Спортски

DEN 863.76

Од стока
Достапно.

75% Најлон, 25% Spandex.Комплетна поштенски : целосната патент со капа за заклучување на врвот се обезбедува заштита на вратот и да го задржи тоа фиксни за време на вежбање.Џебовите : 2 невидливи патент џебови и 2 скриени внатрешните џебови погодно за чување на вашите податоци и да ја задржите вашиот hanfs слободни додека тренингот.Собори сува медиум темп.Целосната патент со капа за заклучување на врвот се обезбедува заштита на вратот и да го задржи тоа фиксни за време на вежбање.Комплетна поштенски : целосната патент со капа за заклучување на врвот се обезбедува заштита на вратот и да го задржи тоа фиксни за време на вежбање.Потребно кога температурите се намали и рефлексивноста.Карактеристики на производот : Оваа маичка јакна дојде со 2 безбедна патент џебови и 2 внатрешни џебови да скривам вашиот essentials.Измијте со слични бои.Тоа е прецизна, лесна и удобна со истегнување.Патент затворање.Тоа е прецизна, лесна и удобна со истегнување.Тенок Одговара : спортска јакна е дизајниран да се вклопуваат во близина на телото, тесно собере околу висока вратот, грбот и половината.Флексибилност Повод : Наменета за обука во ладно време клима,велосипедизам, трчање, планинарење, кампување, скијање,секојдневен јога било кој тип на отворено, или секојдневна употреба.Идеален за зиморничав времето и мрак.НАПОМЕНА : јакна е тенок одговара, цел еден големина до доколку не ви се допаѓа тесни и сакаат отворени се чувствуваат.Не сува чиста.Потребно кога температурите се намали и рефлексивноста.Ткаенини : Најлон spandex може лесно да се врати во својата првобитна форма.Не кајгана.И многу, многу полесни во споредба со природна гума дека е полесно на кожата.Џебовите : 2 невидливи патент џебови и 2 скриени внатрешните џебови погодно за чување на вашите податоци и да ја задржите вашиот hanfs слободни додека тренингот.Вооружи се со правото облека за удобно тренингот.Исто така, го прави полесно да се слој облека во текот на tee без ракави на tee зачестеноста нагоре.Идеален за зиморничав времето и мрак.Тенок одговара : со цел да се вклопи во близина на телото, тесно собере околу висока вратот, грбот и половината.Функција. 75% најлон и 25% spandex : Најлон spandex може лесно да се врати во својата првобитна форма.Машина за миење ладно.Тоа е прецизна, лесна и удобна со истегнување. 75% најлон и 25% spandex : Најлон spandex може лесно да се врати во својата првобитна форма.Палец дупки и изградена во белезници : зголемување на рака покриеност и го прави ракавите полесно да се слој облека во текот на tee без ракави на tee зачестеноста нагоре.Палец дупки и изградена во белезници : зголемување на рака покриеност и го прави ракавите полесно да се слој облека во текот на tee без ракави на tee зачестеноста нагоре.Палец дупки : Оваа работи јакна има палецот дупки и изградена во белезници на ткаенината се зголеми рака покриеност и топлина за време на ладно време.

За производот

Купувачите избираат и