• Свеж
PELLIOT Жените 3-во-1 Маскирани Ски Јакна Руно Лагер Отстранлив Windproof Водоотпорен Јакни ладното време Грб Секојдневен Јакна

PELLIOT Жените 3-во-1 Маскирани Ски Јакна Руно Лагер Отстранлив Windproof Водоотпорен Јакни ладното време Грб

DEN 1895.52

Од стока
Достапно.

Руно.Патент затворање. 【Отстранлив руно лагер три-во-едно јакна】Ова е добар квалитет на 3-во-едно палто.На руно е удобно со наредени ракави, па тоа е лесно да се добие за вклучување/исклучување.Ткаенини : надворешниот shirt е направен од технолошки ткаенина, цвест притискање на технологијата, и ткаенина стил е уредни и нежна.Внатрешниот shirt е направен од ТОПЛО LOCK технологија ткаенина, која е удобно, мека и пријатна. 【Патент и Капак】 Оваа јакна е многу водоотпорен и топло.На јакна е YKK патент, две патент џебови, а архивиран градите џеб, и не патент џебовите на лагер.Хаубата е пренослив и има drawstring да се стегне околу тоа вашето лице.Ракавите се повлекува и велкро да се направи совршено се вклопуваат. 【Практичен грб】Тоа доаѓа со водоотпорен/windproof надворешната школка и руно внатрешна јакна, па тие може да се носи заедно или на нивните сопствени.Тоа може да го користите на целата година.Тоа е, секако, е соодветна за активности на отворено. 【Најдобри употреба】 Оваа зима снег јакна може лесно да се справат со лоши временски услови како густа магла, дожд или снег.Тоа може да се носи како дневен костум или погодни за разни отворено спорт во зима. 【Големина Опис】 Оваа јакна е на Американската големина.Можете да прочитате на големината на производот внимателно пред да го купат, и изберете големина што најдобро ви одговара.Боја : Виолетова | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

За производот

Купувачите избираат и