• Свеж
Boley Мека Фарма на Животните Играчки - 6 Парче Мала Фарма на Животните Бројки за Деца на Возраст од 3 и Up - Симпатична Мека Пластика од Животинско Фигурини Set - Фармски Ж?

Boley Мека Фарма на Животните Играчки - 6 Парче Мала Фарма на Животните Бројки за Деца на Возраст од 3 и Up

DEN 646.80

Од стока
Достапно.

ОНА што Е ВНАТРЕ : ги Исполнуваат најновите членови на Boley е фарма на животните колекција!Има една крава, свиња, коњ, магаре, овци куче, и ram меморија, сите со цртан филм дизајн во светли но сепак реални бои.За возраст од 3 ад нагоре.УДОБНА & СИМПАТИЧНА : Секоја фарма на животните figurine се направени од мека и килограми пластика, погоден за малку раце и многу забава груба игра!.БЕЗБЕДНО И по мерка на ДЕТЕТО : Во Boley, безбедноста на децата е наш највисок приоритет.Тоа е зошто нашите целиот процес на производство е ригорозно да се следи од страна на повеќето реномирани организации на детето стандарди за безбедност, вклучувајќи ASTM, Sedex, ICTI Грижа, и повеќе.ВО ПОТРАГА ПО ПОВЕЌЕ? : Проверете нашата Boley продавница тука за за возбудлива и разновидна низа на детски едукативни играчки.Од dollhouses да диносаурусите, Boley е местото каде што акцијата е!.Boley е основан во 1981 година од страна на родителите, за родителите.Во Boley, ние веруваме креативна игра е клуч за отворање на главите на млади деца да се несогледливи можности и идеи.Boley олеснува дека многу посебни искуство со обезбедување ангажирање, акција спакувани играчки да се пополни вашиот дом со живот, љубов и смеа.

За производот

Купувачите избираат и