• Свеж
Трансформатори Играчки Генерации Војна на Cybertron Лидер Wfc-S51 Astrotrain Тројно Промени Акција Фигура - Деца на Возраст Од 8 & Up, 7

Трансформатори Играчки Генерации Војна на Cybertron Лидер Wfc-S51 Astrotrain Тројно Промени Акција Фигура -

DEN 1439.76

Од стока
Достапно.

Изградба на крајната бојното поле : откријат проширена екосистем на изборот бројки и оружје додатоци со Опсада фигури. (Секој се продава одделно.Предмет на достапноста).Индивидуализира оружје оптоварување од : астронаут бројка доаѓа опремен со 5 оружје додатоци, кои се комбинираат за да формираат поголеми оружје.Повеќе оружје порти на слика и возило овозможи сопствени оружје додатоци конфигурации.Проширување со оружје селекција : навивачи да се изгради поголем мисија loadouts со составувањето на арсенал на дополнителни оружје додатоци од други Опсада фигури. (Секој се продава одделно.Предмет на достапноста).Инспириран cybertronian Alt начини : лидер класа wfc-s51 astrotrain играчка е трикратен промени кои карактеристики од класичен конверзија од робот за да се Обучуваат за да шатл режим во 36 вкупно чекори.Додадете битка ефекти : прикачете оган, експлозии додатоци (не се вклучени.Вклучени со битка Мајстори фигури.Секој се продава одделно.Предмет на достапност) до крајот на оружје додатоци да се симулираат blaster оган доаѓаат од оружје.

За производот

Купувачите избираат и