• Свеж
Трансформатори Генерации Војна на Cybertron Галактички Одисеја Колекција Botropolis Спасување Мисија 6-Pack, Амазон Ексклузивни, на Возраст од 8 и Горе, 5.5-инчен

Трансформатори Генерации Војна на Cybertron Галактички Одисеја Колекција Botropolis Спасување Мисија 6-Pack,

DEN 2398.80

Од стока
Достапно.

Изберете ја вашата страна : Приклучи се на силни Autobots или деструктивна Decepticons.Повеќето Трансформатори играчки функција страшни оружје и кул конвертирање карактеристики.Соберат кул конвертирање на знаци од шоу Трансформатори : Роботи во Себе.Доживеете оригинални авантури со Трансформатори Генерации фигури.Добредојдовте на неверојатни светот на Трансформатори роботи.Тоа е свет на висока технологија, античката историја, и битка што го користи целата галаксија и милиони години.Optimus Премиер, лидер на херојски Autobots, битки тиранин Мегатрон и неговата злото Decepticons за судбината на слобода низ универзумот.Има Трансформатори слика за секое дете или колектор.Од голема конвертирање акција фигури да минијатурни се борат роботи за да се бројки кои се префрлате помеѓу режимите во чекор 1, можете да се обедините со Трансформатори играчки да се создаде свој неверојатни авантури.Без разлика дали сте во одбрана на Земјата со Autobots, или освојување простор со Decepticons, акцијата е до вас.Трансформатори е светски познатата забава бренд со 30 години историја, блокбастер филмови, хит телевизиски емисии и безброј романи и стрипови.Со Трансформатори робот играчки, можете да креирате ваши сопствени поглавја во овој еп, ударна приказна.Трансформатори и сите поврзани со ликови се трговски марки на Hasbro.Овој примерок е наменет како застапник само текст и не е претставник на поединечни ставки во линија.

За производот

Купувачите избираат и