• Свеж
Gamepad Слушалки Конвертор, Погодно Gamepad Аудио Адаптер, Аудио Разговор 3.5 мм Аудио приклучок 12 Pin Интерфејс за Безжични Gamepad Игра Канцеларија Дома од M I (Боја : Бела)

Gamepad Слушалки Конвертор, Погодно Gamepad Аудио Адаптер, Аудио Разговор 3.5 мм Аудио приклучок 12 Pin Интерфејс

DEN 847.20

Од стока
Достапно.

Специјално дизајнирани за контролер за да го поврзете вашиот слушалки со 3,5 милиметарски аудио приклучок.Нема потреба да се поврзете нешто да конзола или TV / приемник, само plug and play. (Микрофон е потребно за разговор.).Лесно поставување на аудио разговор без да се движи подалеку од контролорот, удобен и практичен.Повеќето стерео гејмерски слушалки имаат 3.5 мм аудио приклучок (ctia plug стандард) за да примите разговор и стерео игра аудио директно преку за .Постојат повеќе аудио режими.Лесен за употреба, само поврзете стерео слушалки адаптер во контролер, а потоа поврзете ги слушалките.

За производот

Купувачите избираат и