• Свеж
Meiji Техно F Фокус Блок/Носителот

Meiji Техно F Фокус Блок/Носителот

DEN 14040.00

Од стока
Достапно.

ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ NUMBERF.ДОЛЖИНА INCHES12. ШИРИНА INCHES9. ВИСИНА INCHES7. ТЕЖИНА LBS4. Meiji Техно F Фокус Блок/Holder Focusing носителот со решетката и крило монтирање, кој овозможува мазно, прецизно фокусирање над 55мм на патувањето.Крупен фокус механизам вклучува една лизга спојки и напнатост прилагодување.Се вклопува 20mm дијаметар, 71mm долго монтажа пост.На 84.2 мм дијаметар отворање прифаќа сите EM Серија стерео тела.BRANDMeiji Techno MANUFACTURERS ДЕЛ NUMBERFLENGTH INCHES12 WIDTH INCHES9 HEIGHT INCHES7 WEIGHT LBS4 DESCRIPTIONF Фокус Блок/Holder CONSTRUCTIONPlastic, Фрлија Алуминиум Alloy COLOR FINISHBeige/Black TYPEMicroscope Accessories FOR УПОТРЕБА WITHEM Series PACKAGE QUANTITY1 APPROVALS ИЛИ CERTIFICATIONSISO9001, ROHSLIMITED WARRANTYLimited Lifetime ACCESSORY TYPEFocus Блок.

За производот

Купувачите избираат и