• Свеж
LC-E6E USB Тип-C Кабел д-р-E6 ЛП-E6 Целосно Декодирање DCCoupler PD Адаптер за Canon EOS 60D 70D 80D 5DS Р 5D Mark III IV 5D4 5D3 5D2 II

LC-E6E USB Тип-C Кабел д-р-E6 ЛП-E6 Целосно Декодирање DCCoupler PD Адаптер за Canon EOS 60D 70D 80D 5DS Р 5D

DEN 599.76

Од стока
Достапно.

Излез : 8 V 2-3А. ★Го замени камерата за батеријата да се справи со притисокот или носат повеќе батерии,камера вметнете батеријата зафат ќе се премногу тешки,не е погодна за преземање на слики.Висок квалитет на чипови,DC-DC конвертор,висока реализација ефикасност,Добра стабилност,quiescent тековни е мал,додека, исто така, служат за ефикасно сузбивање хармонично тековната бучава.Користејќи широк спектар,погоден за повеќето 7.За Canon EOS 60 D;EOS 60 Da;EOS 70 D.0 адаптер или моќ банка, црвен индикатор светлината секогаш ќе биде кога на власт е вклучено.Користејќи широк спектар,погоден за повеќето 7.За Canon EOS 5 Ds;EOS 5 Dsr;EOS 6 D;EOS 7 D.Повеќе полнење методи, прави отворен или затворен снимање повеќе погодно.По поврзувањето со услугата на точни PD и QC3.За Canon EOS 6 D Mark II;EOS 7 D Mark II. 1 x DC Спојка д-р-E6(Full декодираната).За Canon EOS R5;EOS R6.Одредени модели на фото апарати може да се консумираат поголема струја, па ве молиме да се користат високо-перформансен напојување.По поврзувањето со услугата на точни PD и QC3. Излез : USB-A 5 V/3А 9 V/2.Одредени модели на фото апарати може да се консумираат поголема струја, па ве молиме да се користат високо-перформансен напојување.Опремен со PD DC моќност кабел, можете да го полните помеѓу мобилен моќ банка, PD автомобил полнач и PD ѕиден штекер.Нема потреба да се грижите за било пожари и експлозии или шокови се случуваат. 1 x USB-C Кабел ACK-E6.4 V и 9 V камера.За Canon EOS 5 D Mark II.0 власт, другиот се користи за 9 V-24 V широк напон на текст, По чекор надолу третман, регулирани излез може ефикасно да се спречи висок напон, спречување на висока струја, и да се спречи краток спој, па тоа е мулти-заштита на функции.За Canon EOS 5 D Mark III;EOS 5 D Mark IV.За Canon EOS 80 D;EOS 90 D.Overvoltage заштита, како Прекуструјна заштита, Надвладее заштита, се Прегрее заштита од Краток Спој заштита.0 адаптер или моќ банка, црвен индикатор светлината секогаш ќе биде кога на власт е вклучено. 1 x PD Адаптер.0 адаптер или моќ банка, црвен индикатор светлината секогаш ќе биде кога на власт е вклучено.4 V и 9 V камера. Влез : AC100-240 V 5060 Hz; 0.За Canon EOS Р;EOS Ра.Опремен со PD DC моќност кабел, можете да го полните помеѓу мобилен моќ банка, PD автомобил полнач и PD ѕиден штекер.Висок квалитет на чипови,DC-DC конвертор,висока реализација ефикасност,Добра стабилност,quiescent тековни е мал,додека, исто така, служат за ефикасно сузбивање хармонично тековната бучава.

За производот

Купувачите избираат и