• Свеж
2 во 1 Тип‑C Полнач, Тип‑C до 3,5 mm приклучок за Слушалки Адаптер Оксидација Отпорни за Слушалки(Сребро)

2 во 1 Тип‑C Полнач, Тип‑C до 3,5 mm приклучок за Слушалки Адаптер Оксидација Отпорни за Слушалки(Сребро)

DEN 179.76

Од стока
Достапно.

ЦЕЛОСНО КОМПАТИБИЛЕН : Ова е мини Тип‑C до 3.5 mm џек за слушалки адаптер за интелигентно откривање и целосно компатибилни.ОТПОРНИ НА ОКСИДАЦИЈА : Направени од добри и квалитетни алуминиумски легури материјал, повеќе отпорни на оксидација, лесен и пренослив.МЕЃУНАРОДНИ 3.5 MM ЏЕК за СЛУШАЛКИ : Поддршка 3,5 мм слушалки, нема потреба да купат ТИП-C слушалки, користете меѓународни 3.5 mm џек за слушалки дизајн, целосно компатибилен со сите видови на слушалки.ОКЛОПНА СТРУЈА : Усвојување на смарт чип, полнење не му наштети на машина.Нова надградба внатрешни чипови не вознемирувачки едни со други, оклопна струја.ДВОЈНО ДЕКОДИРАЊЕ ЧИП : Добрата вест за еден Тип‑C интерфејс, двојно декодирање чип имаат висок квалитет на звукот, вие можете да уживате во HIFI оригиналниот звук.Функција : 1. ЦЕЛОСНО КОМПАТИБИЛЕН : Ова е мини Тип‑C до 3.5 mm џек за слушалки адаптер за интелигентно откривање и целосно compatible2. ОТПОРНИ НА ОКСИДАЦИЈА : Направени од добри и квалитетни алуминиумски легури материјал, повеќе отпорни на оксидација, лесни и portable3. ОКЛОПНА СТРУЈА : Усвојување на смарт чип, полнење не му наштети на машина.Нова надградба внатрешни чипови не вознемирувачки едни со други, оклопна current4. МЕЃУНАРОДНИ 3.5 MM ЏЕК за СЛУШАЛКИ : Поддршка 3,5 мм слушалки, нема потреба да купат ТИП-C слушалки, користете меѓународни 3.5 mm џек за слушалки дизајн, целосно компатибилен со сите видови на headphones5. ДВОЈНО ДЕКОДИРАЊЕ ЧИП : Добрата вест за еден Тип‑C интерфејс, двојно декодирање чип имаат висок квалитет на звукот, вие можете да уживате во HIFI оригинални sound Specification : Предмет Тип : Тип-C до 3,5 mm приклучок за Слушалки Adapter Material : Алуминиум alloy Function : Тип-C до 3.5 mm џек за слушалки + полнење порта Пакет Листа : 1 x Тип-C до 3,5 mm приклучок за Слушалки Adapter Note : Овој производ не поддржува пренос на податоци.

За производот

Item Type:
Type-C to 3.5mm Headphone Adapter
Material:
Aluminum alloy
Function:
Type-C to 3.5mm headphone jack + charging port
Package List:
1 x Type-C to 3.5mm Headphone Adapter :
This product does not support data transmission. :

Купувачите избираат и