• Свеж
OREI 2 во 1 САД во Јужна Африка Адаптер Приклучок (Тип M) - 2 Парчиња, Црна

OREI 2 во 1 САД во Јужна Африка Адаптер Приклучок (Тип M) - 2 Парчиња, Црна

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

Универзална Текст : Прифаќа приклучоци од сите земји (освен Тип М - голема С. Африка 8.7 mm Приклучок). 2 Текст : Прифаќа 2 prong plug од било која земја.Излез : "Тип М" Погоден за Јужна Африка и Повеќе.Основани Адаптер Приклучок.Максимален Капацитет До 3000 Вати (max 250 Volt, 13) - Забелешка : Адаптер приклучок не конвертирате Напон.Висок Квалитет, CE Заверена и Ro HS Согласност.Големина : 2 Pack | Боја : Тип М - С. Африка.

За производот

Купувачите избираат и