• Свеж
Микроскоп за Полнење Стерео Микроскоп Адаптер за да го Камера Цевка Планината 38mm да 27.2 mm Микроскоп Леќа Адаптери

Микроскоп за Полнење Стерео Микроскоп Адаптер за да го Камера Цевка Планината 38mm да 27.2 mm Микроскоп Леќа

DEN 561.36

Од стока
Достапно.

Надворешен дијаметар : 38mm.Број на модел : Адаптер прстен.Внатрешен дијаметар : 27.2 mm.Тип На Производ : Микроскоп Камера Адаптери.Совршен микроскоп додатоци, таписерии изработка, може да се широко се користат во микроскоп.Со добра цврстина и стабилност.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

За производот

Купувачите избираат и