• Свеж
TYZK Микроскоп за Полнење 0.35 X 0.5 X 1X CTV за Trinocular Стерео Микроскоп, В Гората Адаптери Леќа, 25мм Интерфејс Microscopio Камера Микроскоп Леќа Адаптери (Боја : 0.35 X 0.5 X)

TYZK Микроскоп за Полнење 0.35 X 0.5 X 1X CTV за Trinocular Стерео Микроскоп, В Гората Адаптери Леќа, 25мм Интерфејс

DEN 631.20

Од стока
Достапно.

Ова е C - Планината адаптер со 38 MM порта(Едниот крај е за C-монтирање(25мм).Зголемување(опција) : 0.5 X , 0.35 X 1 X.Совршен микроскоп додатоци, таписерии изработка, може да се широко се користат во микроскоп.Со добра цврстина и стабилност.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.

За производот

Купувачите избираат и