• Свеж
TYZK Микроскоп за Полнење батерии 1X 0.5 X 0.35 X Микроскоп Камера Адаптери C-Планината Леќа Микроскоп Леќа Адаптери (Боја : 1X)

TYZK Микроскоп за Полнење батерии 1X 0.5 X 0.35 X Микроскоп Камера Адаптери C-Планината Леќа Микроскоп Леќа

DEN 2287.68

Од стока
Достапно.

Telecentric оптика со слаба светлина дефицит.Parfocal со различни микроскоп цел леќи.Отворот целосно заедно со микроскоп цел е излез ученик.Совршен микроскоп додатоци, таписерии изработка, може да се широко се користат во микроскоп.Со добра цврстина и стабилност.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.Број на модел : 1 X 0.5 X 0.35 X Микроскоп Камера Адаптер за Microscope Product Тип : Микроскоп Камера Adapters Magnification : 1 X 0.5 X 0.35 X C-планината Adapter Suitable Микроскоп : Trinocular Microscope Note : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

За производот

Купувачите избираат и